Загальна інформація

Ультразвукова чистка зубів

Лікування гіперчутливості зубів

Коагуляція гіпертрофованих ясен

Шинування зубного ряду

Лікування зубного ряду

Лікування парадонтиту

Лікування парадонтозу

Періодонтит – запалення тканин, які оточують корінь зуба

Періодонтит – запалення тканин пародонту в області верхівки кореня зуба, є причиною ранньої втрати зубів. Запалення зв’язок, які утримають зуб в лунці сприяє розшатуванню, а проникнення інфекції в глиб тканин може призвести до випадіння зуба

Гострий періодонтит початкова форма захворювання для якої характерні симптоми

1- поява болю при натисненні на зуб, навіть при змиканні щелепи, 

2- підвищення температури тіла

3- набряк ясен навколо зуба

4- незначна рухливість зуба

Хронічний періодонтит, при відсутності лікування гостра форма переходить в хронічну з симптомами

  • Тяжкість в хворому зубі
  • Відчуття розпирання з середини
  • Біль при надавлюванні
  • Рухомість зубів, яка з часом прогресує

Взалежності  від розташування запалення є дві форми періодонтиту

  1. Апікальний – ураження тканин навколо верхівки чи основи кореня зуба. Як правило є наслідком не вилікуваного запалення нерва (пульпіту), коли інфекція переходить з внутрішніх каналів зуба назовні в оточуючі тканини.
  2. Краєвий періодонтит – запалення виникає на краю ясен, і як правило, є наслідком травми зуба чи щелепи.

Тривалість лікування залежить від форми і характеру запалення, і може розтягнутись на значний проміжок часу. Хотілось би відмітити, що інколи пацієнти борються за збереження зуба, і повірте, справжній лікар бажає цього не менше. Але при гострих хронічних формах, зуб краще видалити, так як вірогідність успішного лікування  занадто низька. Памятайте, не варто запускати захворювання, і вчасно звертайтесь до стоматолога при перших симптомах, приймаючи знеболюючі і відтягуючи похід, ви тільки допомагаєте хворобі розвиватись.

Лікарі СТОМАТОЛОГІЇ ЖУРАВЛИНА завжди підберуть правильне лікування згідно міжнародних стандартів  медичної допомоги в залежності від Вашої клінічної ситуації. Ми використовуємо індивідуальний комплексний підхід , враховуючи стан ротової порожнини  та здоровя організму вцілому. У нас Ви отримаєте професійну консультацію та необхідну допомогу. Спеціалісти СТОМАТОЛОГІЇ ЖУРАВЛИНА складають план лікування на ефективність в довгостроковій перспективі, враховуючи   фактори зовнішнього впливу та внутрішнього середовища організму.