Комплексна чистка зубів

Професійна чистка зубів

Професійна чистка зубів

Турбота про порожнину рота професійно – це очищення зубів та ясен від

різного виду відкладень і нальоту. Для того щоб проводити подібну

процедуру в стоматології використовують апарати і засоби, що дозволяють

зробити це ефективно.

Оскільки послуга є комплексною, слід знати, що в неї входить.

Професійне чистка зубів – це своєрідне генеральне прибирання в

ротовійй порожнині. Таке «прибирання» проводить лікар і тільки в клініці. Метою є профілактика захворювань парадонту.

 Перший етап

Спочатку пацієнтові пропонується позбутися твердого нальоту на зубах. З цим завданням успішно справляється апарат ультразвукової чистки. За допомогою ультразвуку струмінь води здійснює коливання, збиваючи твердий наліт із зубів. Процедура повністю безболісна і дозволяє зберегти емаль.

Другий етап 

Гігієнічна процедура позбавлення від м’якого нальоту за допомогою системи Air Flow. З апарату на зуби подається повітряно-порошкова суміш соди, яка позбавляє від нальоту і темних плям,  проникаючи у важкодоступні місця. Цей метод допомагає повернути зубній емалі її первісний колір. Але ця процедура рекомендується після очищення від твердих зубних відкладень.

Третій етап 

Полірування абразивною пастою і покриття зубів фторвмісним складом. Абразивну пасту використовують для полірування пломб, тому якщо у пацієнта відсутні пломби, то процедура не призначається. Досить буде полірування air flow. Препаратом , який містить фтор, покривають зуби з метою зміцнити емаль і захистити від карієсу.

  • вона значно знижує ризик розвитку всіх стоматологічних хвороб;
  • з її допомогою можна позбутися від зубного нальоту і відкладень в будь-яких, навіть самих важкодоступних місцях, де звичайна щітка не допоможе;
  • вона одночасно очищає і відбілює зуби;
  • з її допомогою можна усунути неприємний запах з рота;
  • вона є обов’язковою процедурою при складному стоматологічному

лікуванні, такому як, мікропротезування, імплантація,

пародонтологічна і ортодонтична терапія;

  • вона істотно скорочує витрати на лікування карієсу зубів.

Після професійної гігієни ротової порожнини лікар повинен розповісти вам, як слід правильно чистити зуби, як користуватися спеціальною зубною ниткою і зубочисткою. Спеціаліст дає детальну консультацію про різні види зубних паст і їх склад, а також підбере потрібну саме вам. Грамотниий домашній догляд за ротовою порожниною – невід’ємна частина гігієни, а значить, одна з головних складових профілактики та лікування складних стоматологічних хвороб, таких, як пародонтит: стоматит, пульпіт, періодонтит, парадонтоз і періостит.

Лікарі СТОМАТОЛОГІЇ ЖУРАВЛИНА завжди підберуть правильне лікування згідно міжнародних стандартів  медичної допомоги в залежності від Вашої клінічної ситуації. Ми використовуємо індивідуальний комплексний підхід , враховуючи стан ротової порожнини  та здоровя організму вцілому. У нас Ви отримаєте професійну консультацію та необхідну допомогу. Спеціалісти СТОМАТОЛОГІЇ ЖУРАВЛИНА складають план лікування на ефективність в довгостроковій перспективі, враховуючи   фактори зовнішнього впливу та внутрішнього середовища організму.